top of page

Rozvoj leadershipu

Úspěch firmy určuje kvalita jejich lídrů. Víme například, že za rozdíly v angažovanosti týmů můžou ze 70 % jejich manažeři. A jsou na ně kladeny čím dál větší nároky. Aktuálně více než polovina manažerů sleduje nabídky práce nebo ji dokonce aktivně hledá – třeba kvůli počínajícímu vyhoření.

Ráda vás ve vaší lídrovské/manažerské roli podpořím koučováním a mentoringem, aby vaše práce byla udržitelná, přinášela vám výsledky a také spokojenost.

Díky spolupráci se mnou získáte: 

  • nezaujatý pohled profesionálky, která stojí mimo vaši firmu,

  • větší jistotu a spokojenost v práci,

  • energii do potřebných změn.

 

Koučování se věnuji 8 let, v roce 2016 jsem absolvovala Výcvik v systemickém koučování. Čerpám také z téměř 20 let zkušeností v různých HR rolích, firmách a kulturách

 

Pracuji systemickým přístupemrozvíjím, co funguje a je užitečné. Vycházím z předpokladu, že druhého člověka nemůžu měnit zvenku, ale můžu ho podporovat, aby se pro změnu sám rozhodl, a pak mu pomoci ji uskutečnit. Vnímám člověka jako komplexní bytost v celé šíři jeho rolí, vztahů a systémů, jichž je součástí (firma, rodina…). Společně budeme hledat cesty a řešení, které vyhovují všem těmto rolím.

Kromě individuálního koučování nebo mentoringu pracuji také se skupinami manažerů formou mastermind nebo bálintovských skupin, kde je prostor sdílet know-how a inspirovat se navzájem.
 

Cena

  • Konzultace, koučování a mentoring: 2 400 Kč (60 min) | 8 800 Kč (balíček 4 x 60 min) | 16 000 Kč (balíček 8 x 60 min).

  • U delších projektů obvykle začínáme analýzou potřeb a na ceně se domlouváme individuálně podle náročnosti a rozsahu spolupráce.

Chcete se o rozvoji leadershipu dozvědět víc? Mrkněte na můj blog

„Jsem poprvé v roli šéfky a chci odvádět dobrou práci.”

„Mám za sebou akademii pro lídry a potřebuju to, co jsem se naučil, přenést do každodenní praxe.”

„Naplno se starám o tým a zapomínám u toho myslet na sebe a svoje potřeby.” 

bottom of page